سایت احمدرضا


شبکه شما در ماه مبارک رمضان در کنداکتور خود تغییراتی به وجود آورده که در ادامه آمده است. برنامه صبحگاهی «صبحانه» از مرکز قم به صورت زنده به روال گذشته پخش اما محتوای آن در بخش های متعدد به ماه رمضان میپردازد. برنامه پزشک شما با محوریت موضوعی سلامت روزه داران در ماه مبارک رمضان هرروز ساعت ۹:۰۰ از مراکز کیش ، گلستان و خراسان رضوی به روی آنتن خواهد رفت و  همچنین برنامه «کاشانه مهر» با این موضوعیت که به خانواده ها و خانه داری در ماه مبارک چگونه است از مرکز فارس هرروز ساعت ۱۰ صبح به صورت زنده پخش میشود.

اما در حوزه نمایشی نیز تمهیداتی اندیشه شده است و براساس این گزارش از شروع ماه مبارک رمضان هرشب با سه سریال «گمگشته» به کارگردانی رامبد جوان سریال ویژه شبکه خواهد بود که هرشب ساعت ۲۲ و همچنین مجموعه «چشم و چراغ» تولید فارس نیز ساعت ۲۳ به روی آنتن میروند. لازم به ذکر است که بازپخش مجموعه «مرد هزار چهره» نیز ساعت ۲:۱۵ بامداد پذیرای بینندگان شبکه شما خواهد بود.

اما به گزارش مدیر روابط عمومی شبکه «شما» یکی از اتفاقات ویژه که پیش از این نیز بنیان گذاری اش در همین شبکه اتفاق افتاد نهضت جمع خوانی قرآن کریم با عنوان «سابقون» است که ختم قرآن در دو نوبت صبحگاهی و عصرگاهی در سی روز ماه مبارک رمضان با پوشش از تمامی استان های کشور پخش خواهد شد و کلیه مراکز استان ها اعم از اصفهان ، مازندران ، خوزستان ، گلستان ، همدان و…. را در برخواهد گرفت.

ویژه برنامه چلچراغ با موضوعات رمضانی نظیر بخشش ، مهربانی ، ایمان و… برنامه ویژه این ماه مبارک است که به صورت زنده از مراکز خراسان جنوبی ، کهکیلویه و بویراحمد و سایر استان ها روی آنتن شبکه شما خواهد رفت. دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف همزمان با آغاز ماه رمضان هرروز ساعت ۱۷ روی آنتن میرود که به مناسبت چهل سالگی انقلاب در سال ۹۷ این دستاوردها مورد ارزیابی و پوشش قرار میگیرد.

ترانه باران نیز به روال سابق از شبکه شما پخش خواهد شد و مخاطبان این برنامه میتوانند در این ایام نیز شاهد آن باشند. مشاعره طنز «شکر خند» نیز با هدف ایجاد حال و هوایی امیدبخش و شاد هرشب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه شما به روی آنتن میرود.

مستند ایرانگرد۳ هرشب ساعت ۲۲:۴۰ در قاب تصویر شبکه شما پخش خواهد شد و بیننده را در کمتر از ۳۰ دقیقه با جذابیت ها و آداب و سنن استان های مختلف آشنا خواهد کرد.

اما سخنرانی های مذهبی با پوشش ۱۰ دقیقه ای با مشارکت برخی از استان ها در جدول پخش شبکه شما قرار دارد که به این ترتیب است که هرروز بعد از اذان صبح آیت الله ناصری به شرح دعای صحیفه سجادیه میپردازد. آیت الله طباطبایی از اصفهان ، آیت الله خاتمی از زنجان و آیت الله دستغیب از شیراز بعد از اذان ظهرو بعد از افطار به سخنرانی هایی پیرامون این روزهای مبارک میپردازند.

در پایان گفتنی است که شبکه شما در حوزه ورزش نیز برنامه ای برای پخش تدارک دیده است که شنبه ها و یکشنبه ها ساعت ۹ شب جام فوتبالی لیگ یک کشور از یزد روی آنتن خواهد رفت.

درباره : موزیک ها و غیره